Gruaja seks në makinë me dashnorin, burri zbulon tradhtinë gjatë filmimit me dron

3
Kliko per me shume info

tradhtia-dronNjë burrë ka deklaruar se ka zbuluar tradhtinë e gruas së tij, përmes një droni, pasi kishte filluar të dyshonte per nje raport jashtemartesor nga e shoqja.

Burri e ka postuar videon e tij në “Youtube” nën emrin YAOG, e cila tregon gruan e tij duke u larguar disa hapa larg shtëpisë së tij dhe momentin kur ajo hip në makinën e një tjetri.

Duke përshkruar pamjet, burri dëgjohet duke u thënë shikuesve: Nëse e keni parë me kujdes, ju do të jeni në gjendje të shikoni se si 18 vjet hidhen poshtë nga ajo.

YAOG thotë se filloi të dyshonte për gruan e tij disa javë para se të bënte videon.

Ai pretendon se ka marrë një telefonatë ku dikush i thotë se diçka po ndodhte me te shoqen. Pas kësaj atij i lindi ideja që të përdorte dronin e tij për ta spiunuar.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here