E kishte nxjerrë gruaja nga shtëpia, burri endet rrugëve lakuriq (Foto)

rusi-lakuriqNjë ngjarje komike dhe e sikletshme regjistrohet në Rusi. Policia mësohet të ketë ndihmuar një burrë i cili endej nëpër rrugët e qytetit lakuriq, në një temperaturë nën 0 gradë. Mësohet se burri është nxjerrë nga shtëpia pas një zënke me të dashurën e tij. Ngjarja mendohet të ketë ndodhur pasi cifti kanë kryer marrëdhënie, fundja ndaj dhe ai ka mbetur lakuriq. Ai rrëfen: ‘’Po kryenim marrëdhënie, ishim shumë të lumtur, kur papritur ajo nisi të sillej cudotshëm.’’

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Me këtë përbërës zbardhni dhëmbët për 4 minuta

Nëse dhëmbët tuaja janë të bardhë si bora, ju patjetër që do ...