Burri kap gruan në hotel me të dashurin, i gjen zhveshur, ja çfarë ndodh

Dyshimet e burrit ne lidhje me te shoqen, u vërtetuan tërësisht kur ai hyri në një dhomë hoteli dhe kapi gruan e tij me një mashkull tjetër, të dy të zhveshur në shtrat.

Pasi u trondit nga ajo që pa dhe nisi të ulëriste reagimi i këtij burri është brenda çdo imagjinate të mundshme dhe ndoshta çdo mashkull këtë do të bënte nëse do të ndeshej me një situatë të tillë. Ai është bërë mjaft i dhunshëm e ka nisur të rrahë bashkëshorten e tij si dhe dashnorin e saj

LEXO EDHE:  Shqiptari 'fluturon' në autostradë për të parë ndeshjen, ja me sa km/h po udhëtonte, theu radarin
Kliko per me shume info

Ai i ra ziles fillimisht dhe pasi pa atë skenë, iu turr dashnorit të gruas. Edhe pse shoku i tij, i cili e shoqëronte, u mundua që ta ndalojë, çdo gjë ishte e kotë dhe pa asnjë vlerë.

Nuk bëhet e ditur se ku është bërë video por në bazë të asaj që shihet, ngjarja duhet të ketë ndodhur në ndonjërin nga vendet aziatike.

LEXO EDHE:  Orgji seksi në hotel, policia arreston dhjetëra turistë

Shikoni videon më poshtë për të kuptuar reagimin e këtij burri ndaj dashnorit të gruas dhe gruas së tij.panorama

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here