Burri bën operacion plastik gjoksin, arsyeja do t’ju shokojë(Foto)

untitledNjë ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kinë. Bëhet fjalë për një një 30-vjeçar, i cili vendosi të rrisë gjoksin, sepse nuk po gjente dot punë e kjo ndërhyrje mund ta ndihmonte. Burri me pseudonimin Ho, nuk ka asnjë përvojë të veçantë pune dhe mendoi se po të bënte gjoksin, meshkujt mund ta ndihmonin që të punësohej. Askush nuk i ka thënë se ishte një ide e keqe, e padobishme, e shëmtuar dhe për pasojë ai bëri operacionin, duke marrë para borxh. Kur 30-vjeçari u kthye në shtëpi me gjoksin prej silikoni, familja e tij u habit sepse nuk dinte gjë. Ajo këmbënguli që Ho, ta hiqte silikonin dhe pas disa debatesh ai e dëgjoi këshillën. Burri nuk arriti që të shfrytëzonte gjoksin që të fillonte punë dhe tashmë i duhet të paguajë borxhin e operacionit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...