Gjykata lë në burg pa afat vrasësin e punonjësit të pikës së karburantit në Sarandë

gjykataaaGjykata e Sarandës ka lënë në burg pa afat të riun Arqilea Koçin, i cili vrau gjatë grabitjes së karburantit punonjësin Artan Hoxhën në Sarandë.

Prokurori Ilir Hoxha ka kerkuar “Arrest ne burg” pa afat per Arqilea Kocin per “vjedhje me pasoje vdekje” dhe per Mihal Leken per “perkrahje te autorit te krimit” dhe “prodhim dhe shitje te lendeve narkotike”.

Masa është lënë në fuqi nga gjyqtari Alltun Cela.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia2015

Mashtrimi/ Bien në pranga 3 persona, tentuan t’i merrnin 280 euro një 28-vjecari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dy muaj më parë ...