Bukuri natyrale si ajo e Rita Orës (Foto)

1E mirënjohura Rita Ora, përvec talentit të saj në muzikë, ajo këtë vit është përfolur shumë për stilin e saj të vecantë dhe për trupin perfekt. E parë një ditë më parë në aeroportin e Heathrow duke shkuar për në New York, këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka çuditur fansat me atë pamje që ksihte marrë. Me një stilt ë vjetër dhe komplet natyrale në fytyrë, ajo diti të merrte komplimente sërish.

  

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...