Bukuri natyrale si ajo e Rita Orës (Foto)

1E mirënjohura Rita Ora, përvec talentit të saj në muzikë, ajo këtë vit është përfolur shumë për stilin e saj të vecantë dhe për trupin perfekt. E parë një ditë më parë në aeroportin e Heathrow duke shkuar për në New York, këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka çuditur fansat me atë pamje që ksihte marrë. Me një stilt ë vjetër dhe komplet natyrale në fytyrë, ajo diti të merrte komplimente sërish.

  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here