3 vjet pa Olldashin! Ja dedikimi i Majlinda Bregut me foto bardhë e zi

bregu-olldashiSot bëhen 3 vjet që nga aksidenti tragjik që i mori jetën deputetit të ndjerë të PD-së, Sokol Olldashi.

Deputetja Majlinda Bregu ka kujtuar këtë mëngjes Olldashin me një foto ku shfaqen të dy me ngjyra bardhë e zi.

“Masa e vërtetë e burrit është paqja”, shkruan Bregu.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. Zonja Bregu na htoni kush e vrau meqense duhet ta dij dikush prej jush mos u trembni se do e letsonit Olldashin

    • lere rehat zonjezen, ajo te pakten i ka dale kunder per vetingun. Po shkeli ne keto hapesira qe kerkon ta futesh ti, z. Patozi do mari kitaren dhe do ti thuri dhe asaj kenge si Olldashit. Sa te jete gjalle I MALLKUARI, ai vetem do vrasi, dhe gjemb ne kembe nuk i hyn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Rama liroi Lul Berishën nga burgu”, PD akuzon kryeministrin për “të fortin” e Durrësit

Partia Demokratike bën përgjegjës kryeministrin Edi Rama për lirimin nga burgu të ...