Aktori Brad Pitt flet për herë të parë për ndarjen nga Angeline Jolie

brad-angelinaAktori i njohur Brad Pitt bëri daljen e tij të parë në tapetin e kuq që pas ndarjes shokuese në fund të shtatorit nga Angeline Jolie.
Mbrëmjen e djeshme 52-vjeçari iu bashkua Marion Cotillard në premierën e filmit të tij të Luftës së Dytë Botërore “Allied” në Los Anxheles.

Brad  nuk e kishte më unazën e martesës me vete – shpenzoi goxha kohë duke firmosur autografë për fansat e tij dhe duke folur me ta.

Ai tha për E!News: “Ndjehem vërtet mirë, të gjithë po sillen shumë mirë, dhe më vjen mirë që kam mbështetjen e të gjithëve”.

Deklaratae Pit, erdhi disa orë pasi agjencia TMZ raportoi se ylli i filmave doli i pafajshëm nga akuzat për abuzim ndaj fëmijëbve nga Departamenti i Fëmijëve dhe Shërbimeve Familjare.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E lagur dhe gjysmë e zhveshur, këngëtarja shqiptare provokon fansat

Kengetarja Anxhelina Hadergjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa poston shpesh ...