Divorci me Jolie, Brad Pit shfaqet në krahët e një aktorje të famshme

brad-pit-juliaPas divorcit nga Angelina Jolie, Brad Pitt është shfqur për herë të parë në publik në krahët e një tjetër aktorje.

Ai është fotografuar me mikeshën e tij aktoren e madhe Julia Roberts në promovimin e filmit ‘Moonilght’ pas ftesës së kësaj të fundit.

52-vjeçari nuk i ka fshehur dot shenjët e vuajtjes nga divorci edhe pse përpara kamerave ka mundur të buzëqeshë shkruan ‘Daily Mail’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...