Erion Brace sherr me qytetarin: Shko or budalla. Ju jeni palaço…

3
1
Kliko per me shume info

braceeDeputeti i PS-së ka debatuar me një aktivist të Lëvizjes për Universitetin në faqen e tij në “Facebook”.

Ai i është përgjigjur një komenti të bërë nga një aktivist, por është irrituar së tepërmi.
“Këto, më shumë ngjajnë me fjalë të një këpushe që vegjeton në shalë pushteti”, i shkruan aktivisti Xhuljano Bregasi deputetit të PS-së.

Mirëpo deputeti është nxehur dhe ka nisur ta ofendojë aktivistin.

“Shko or budalla. Ju palace e dini të majtën thith hashash e sulmo fizikisht të ndryshmin. Dhe po ta them ty që medemek je trim ii tyre, mos guxo më!! Kupton?

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

3 COMMENTS

  1. Brace un kuptoj dhe guxoj jo me kaq por me shum te kam qir ropt ku ti kesh, kupton ti megjith ato legenat qe te vijn prapa, pusht

    • sikur nuk dukesh i tille, po me robt nuk ma do mendja se arrin dot deri tek robt e Braces se je i zene me robt e tu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here