Zbulohet makina super luksoze e Noizyt, Ferrari që i kushtoi 300 mijë euro

Noizy eshte i fiksuar pas makinave dhe kete gje ai nuk e ka fshehur. Ne parkingun e tij ka Benz, Porsche, Range Rover, etj, marka makinash te njohura.
makina-noizy“Njifem si i pari, erdha me Ferrari”, mesa duket kjo frazë nuk do të mbetet më varg kënge për Noizyn.

Ka qene vetë reperi qe ka prezantuar në Instagram makinën e tij super luksoze që është një Ferrarri GTB I vitit 2016.

Burime pranë Noizyt kanë thënë për ‘BalkanWeb’ se makina e re e tij ka kushtuar plot 300 mijë euro dhe ka udhëtuar jashtë Shqipërisë vetë për ta marrë. E duke e njohur tashmë stilin ektravagantë të reperit, kjo është një tjetër “kapriço”, që ai i plotëson vetes.

Tashmë të gjithë ndjekësit e shumtë të Noizy, janë në pritje të shëtitjeve me Ferrarin, por pse jo edhe të një klipi të ri me këtë super makinë./bw

Welcome Home #Shakira #488

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri: Ishte i pari për mua

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është ngacmuar shpeshherë publikisht për virgjërinë e saj. ...