Prezantohet “mini makina” e re BMW i3

Kur është publikuar koncepti i modelit BMW i3 nga kjo kompani ekspertët e kanë quajtur bulldog të goditur në fytyrë

Edhe pse kompania ka bërë dizajnime dhe modifikime dhe dukja e BMW i3 nuk ka ndryshuar shumë.

Ekspertët mendojnë se hibridi që lëvizë me rrymë dhe benzinë, ka pamje që lë për të dëshiruar, por pjesët tjera janë në nivel të kënaqshëm.

Mbi 80 për qind e baterisë mund të mbushet për 40 minuta, ka tavan të tejdukshëm dhe enterier të dizajnuar nga IKEA, por çmimi nuk është i ulët.

Për këtë makinë duhet të paguhen 42-57 mijë dollarë, nëse klienti e dëshiron me të gjitha shtesat, gjë që po konsiderohet një çmim i lartë.

Më poshtë keni

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kujdes me këtë shtojcë në Google Chrome, është virus

Kërkuesit e sigurisë kanë zbuluar një virus të ri i cili po ...