FOTO/ Pas largimit nga PS, ja ku është ulur Ben Blushi në Parlament

Kliko per me shume info

BLUSHI-NDOKADeputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi pas largimit nga Partia Socialiste kanë zgjedhur të ndryshojnë vendet e tyre në Kuvend.

Siç shihet nga foto e publikuar, Blushi dhe Hafizi kanë zgjedhur të ulen pranë deputetit Nard Ndoka.

Kliko per me shume info

Këta dy deputetë, pak ditë më parë zyrtarizuan edhe partinë më të re në vend, “LIBRA”.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here