FOTO/ Pas largimit nga PS, ja ku është ulur Ben Blushi në Parlament

BLUSHI-NDOKADeputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi pas largimit nga Partia Socialiste kanë zgjedhur të ndryshojnë vendet e tyre në Kuvend.

Siç shihet nga foto e publikuar, Blushi dhe Hafizi kanë zgjedhur të ulen pranë deputetit Nard Ndoka.

Këta dy deputetë, pak ditë më parë zyrtarizuan edhe partinë më të re në vend, “LIBRA”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tahiri: Lirimi i Lul Berishës tregues se vettingu është i domosdoshëm

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, tha sot se lirimi i Lul Berishës ...