Blushi filmon sherrin Rama-Berisha: Sa e shpifur, duhen hequr të dy!

Kreu i Partisë Libra, Ben Blushi ka filmuar sherrin në Kuvend mes Ramës e Berishës, të cilët u përplasën për radhën e fjalës në foltore.

Në video shfaqet ish-kryeministri Berisha para foltores duke komunikuar me deputetët e PD-së, Flamur Noka e Edi Paloka që qëndrojnë afër tij bashkë me deputetë të tjerë, ndërsa Rama komenton nga karrigia e tij. Në video dëgjohet edhe teksa ai që filmon, thotë: sa të shpifur…

LEXO EDHE:  Basha një ditë pas “privatizimit” të PD: Ftesa ime sot është për...
Kliko per me shume info

Statusi i Blushit:

SHIKONI SI ZIHEN DELIRI DHE SALIRI KUSH DO FLASË I PARI NË PARLAMENT. DUHEN HEQUR TË DY QË TË FLASË POPULLI!

 

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. hej benush, po paloken me mulin a do propozoje ti mbaje ne parlament? Ty nuk te eci “plani ” i famshem, dhe na krijove partine e shtrigave, tani po na dergon videot si ndonje adoleshent. E cmund te beje tjeter nje person si ty qe nuk eshte ne gjendje te beje gje tjeter vec llap-llapes?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here