Reshjet e shiut, bllokohet përsëri autostrada Tiranë-Durrës

tirane-durresReshjet e shiut bllokojnë sërish autostradën Tiranë-Durrës.
Lajmi është bërë me dije nga lexues të lajmifundit.al të cilët kanë dërguar në adresën e redaksisë foto që tregojnë prezencën e ujit dhe bllokimin e lëvizjes së auomjeteve.

Autostrada Tirane-Durres eshte kthyer ne nje makth per qytetaret pasi u bllokua gjate gjithe dites ne fillim te kesaj jave si pasoje e pranise se madhe te ujit ne zonen e Vores.

Si pasoje e pranise se ujit te shumte dhjetera qytetare u bllokuan ne trafik pergjate gjithe dites se hene te kesaj jave ndersa policia pas bllokimit te shtetasve ne rruge, berime dije devijimin e trafikut nga rruga e Ndroqit./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...