Bleona reagon keq ndaj fansave, ja fjalët e saj(Foto)

 

bleona-qerreti-pijaE mirënjohura Bleona Qerreti e cila prej vitesh njihet dhe në Amerikë, reagon së fundmi ndaj ‘’fansave’’.
Që nga nisja e karrierës së saj, ajo cdo ditë është hasur me komente tejet negative duke bërë që ajo më në fund të reagojë.
Gjatë mbrëmjes që lamë pas ajo paralajmëroi mbylljes e kësaj adrese, e mesa duket mëngjesin e sotëm në orën 10:00 e ka realizuar premtimin duke mbyllur profilin e saj. Një fakt të tillë e ka ndarë edhe në Instagram duke thënë gjithashtu se fansat e saj mund t’a gjejnë në Tëitter dhe në profilin aktual në këtë rrjet social:
“Të dashur Bleonaires! Për të gjithë ju që më keni ndjekur në faqen time ne Facebook gjithë këto vite ju falenderoj nga zemra për suportin! Prej këtij momenti: Për të gjithë ju që nuk duroni dot më hipokrizine, injorancën dhe vulgaritetin !!!
Për të gjithë ju që jeni fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike !!! Për të gjithë ju që doni të dëgjoni lajme nga unë dhe nga karriera ime !!! Për të gjithë ju që jeni duke ndjekur ëndrrat tuaja dhe unë jam inspirim për ju !!! Më ndiqni në açount-in tim official në tëitter @iambleona dhe ne kete profil ne instagram. Facebooku im do të deaktivizohet sot në orën 10:00 për t’i dhënë fund mediokritetit të açount-eve anonime dhe fallco!,”-shkruan këngëtarja në Instagram.

LEXO EDHE:  Do të jetë komode, bukuroshja shqiptare i nxjerr të gjitha në emision
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here