Provokimet e Bleona Qerretit (Foto)

bleona-qerreti-pijaE mirënjohura Bleona Qerreti ëshët gjithmonë aktive dhe prnë fansave të saj në rrjetet sociale. Së fundmi në Instagram publikuar një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.
Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...