Provokimet e Bleona Qerretit (Foto)

Kliko per me shume info

bleona-qerreti-pijaE mirënjohura Bleona Qerreti ëshët gjithmonë aktive dhe prnë fansave të saj në rrjetet sociale. Së fundmi në Instagram publikuar një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.
Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here