Bleona Qereti: Kam pritur gjithë jetën për dikë si ty…

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘Still in Love’.

Bleona përmes një postimi në Instagram shkruan se e ka “pritur gjithë jetën për këtë’. Këngëtarja bën me dije që këngën mund ta dëgjoni vetëm në iTunes.

FOTO:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...