Bleona u “hakërrehet” portaleve: Ja pse i lashë shqiptarët pa Facebook

bleona-gjoksiKëngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka mbyllur llogarinë e saj në Facebook, për shkak të llogarive të shumëta në emrin e saj në këtë rrjet social.

“Per te gjithe portalet : UNE NUK KAM ” DENUAR ” FANSAT, POR ACCOUNT-ED MEDIOKRE & FALLCO! FANSAT DHE #BLEONAIRES I KAM FTUAR TE ME NDJEKIN KETU 🙂 LOVE”- shkruan Bleona.

Mirëpo, një ditë më parë dolën disa foto ku fansat “e masakruan” me komente negative dhe kjo mund të jetë arsyeja pse ajo hoqi dorë nga Facebook./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

perdhunimi

Deklarata shokuese e regjisorit: Aktorja s`e dinte se do përdhunohej tek ‘Tango e fundit në Paris’

E mbani mend filmin “Tango e fundit në Paris”? Regjisori i saj ...