Bleona pa të brendshme, njerëzit mblidhen për ta parë në shesh

bleona-qerretiKengetarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar disa video në rrjetet sociale, ku shfaqet teksa Adam Saaks bën ndërhyrje me gërshërë në veshjet e saj aty për aty.

Në njërën nga videot, këngëtarja shqiptare shfaqet me një kostum të zi, ndërsa njerëz të shumtë shikojnë – por ka edhe të atillë që e xhirojnë – këtë ngjarje.

Në një tjetër xhirim, ajo shfaqet me të brendshme të bardha duke treguar format e saja mbresëlënëse.

Bleona bën edhe një ‘sfilatë’ për t’i mahnitur njerëzit e grumbulluar për ta shikuar atë. /Telegrafi

@adamsaaks part 2 !!!! ❤️

A video posted by Bleona (@iambleona) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...