Pas “ftohjes” me Berishën në 2013, Fevziu: Do shkruaj libër për ish-kryeministrin

1
Kliko per me shume info

blendi fevziuI ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, Blendi Fevziu lajmëroi se do të shkruajë edhe një libër për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berishën.

“Nje libër për Sali Berishën, që është një personazh shumë interesant për mënyrën si ka dominuar këto vite vendin. Por dokumentimi i Berishës është pak i mangët…

A po të ndihmon Berisha ta shkruash librin? e pyeti Ermali.

Fevziu u përgjigj: Jo nuk bëhen librat në bashkëpunim me personin se do quhej biografi e autorizuar.

Që prej vitit 2013, Fevziu duket se ka pasur një ftohje të marrëdhënieve me Berishën dhe prej atij viti ai nuk i ka shkuar më në emision.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here