Pas “ftohjes” me Berishën në 2013, Fevziu: Do shkruaj libër për ish-kryeministrin

blendi fevziuI ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, Blendi Fevziu lajmëroi se do të shkruajë edhe një libër për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berishën.

“Nje libër për Sali Berishën, që është një personazh shumë interesant për mënyrën si ka dominuar këto vite vendin. Por dokumentimi i Berishës është pak i mangët…

A po të ndihmon Berisha ta shkruash librin? e pyeti Ermali.

Fevziu u përgjigj: Jo nuk bëhen librat në bashkëpunim me personin se do quhej biografi e autorizuar.

Që prej vitit 2013, Fevziu duket se ka pasur një ftohje të marrëdhënieve me Berishën dhe prej atij viti ai nuk i ka shkuar më në emision.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.