“Blacky Friday” në Angli, ja çfarë ofruan prostitutat

black-fridaySot është ‘e premtja e zezë’ dhe në shumë shtete të botës dyqanet kanë ulje të mëdha të çmimeve, duke bërë që njerëzit të turren për të blerë artikuj.
Por, në Britani të Madhe edhe prostitutat kanë bërë ulje të çmimit natën e sotme për klientët e tyre.
Mediat britanike shkruajnë se shërbimi i prostitutave për 30 minuta do të jetë 40 funte nga 60 që është normalisht, kurse për 1 orë nga 110 funte do të zbresë në 90 funte, transmeton syri.
Me këtë lëvizje, prostitutat shpresojnë se do të kenë rritje për klientët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...