Biznesmeni nga Tirana me dy gra e 7 fëmijë, i blen të dashurës serbe 75 mijë euro dhuratë

biznesmeni-edashura

Personi që shihni në foto është biznesmeni shqiptar i cili jeton në Tiranë. Ai edhe pse ka dy gra dhe 7 fëmijë është në një lidhje prej 5 muajsh me modelen e njohur serbe Soraja Vuçeliç.
Sipas Kurir, Dorian-Ton Leknikaj i ka blerë të dashurës së tij serbe së fundmi një Jeap me vlerë 75 mijë euro.

Mediat greke publikojnë shpesh foto dhe video të çiftit në fjalë dhe sipas tyre çifti udhëton shumë shpesh bashkë në vende të ndryshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...