Ja momenti kur votojnë Bill e Hillari Clinton

Përderisa sot janë hapur qendra të shumta të votimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), në të cilin shtet po votohet për presidentin e 45-të me radhë, gjatë ditës janë parë duke votuar në një qendër votimi edhe kandidatja për presidente, Hillary Clinton dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti i Amerikës, Bill Clinton.

Dyshja janë parë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe afër gjithë atyre qytetarëve të cilët nuk kanë ngurruar ta fotografojnë ish-presidentin dhe kandidaten demokrate për presidente të ShBA-së.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Trump ‘’shokon’’, përjashton BBC e CNN nga konferenca në Shtëpinë e Bardhë

Një ngjarje  shokuese ka ndodhur në SHBA, pikërisht në Shtëpinë e Bardhë, ...