Ja momenti kur votojnë Bill e Hillari Clinton

Përderisa sot janë hapur qendra të shumta të votimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), në të cilin shtet po votohet për presidentin e 45-të me radhë, gjatë ditës janë parë duke votuar në një qendër votimi edhe kandidatja për presidente, Hillary Clinton dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti i Amerikës, Bill Clinton.

Dyshja janë parë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe afër gjithë atyre qytetarëve të cilët nuk kanë ngurruar ta fotografojnë ish-presidentin dhe kandidaten demokrate për presidente të ShBA-së.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

vucic

Kërcënonte në “FB” familjen e Vuçiç, arrestohet i riu

Një person ka përfunduar në prangat e policisë, pasi akuzohet se përmes ...