“M’u jep ose të publikova videon intime”, Shantazhonte kolegen, bie në pranga ushtari i FA

policia2015 Nje ushtarak eshte arrestuar nga lolicia me akuzen e shantazhit. Bëhet me dije nga policia e Tiranës se Gersian Dumi eshte vene në pranga. Personi i cili që prej një muaji e gjysëm nëpërmjet një adrese fallco në ‘’Facebook’’ shantazhonte kolegen e tij me inicialet E.K, ushtare profesioniste që të shkonte me të në një hotel për takim intim, në të kundërt ai do i publikonte nje video te sajën, arriti të arrestohej nga policia.

LEXO EDHE:  Vrasja e Mario Majollarit, Gjuzi flet për herë të parë: Isha në atë zonë, por nuk e vrava

Mësohet se pas shumë presionesh, ka qenë pikërisht vajza ajo që e ka denoncuar kolegun e saj në polici. Fill pas dëshmisë dhe veprimeve procedurale, Dumi u arrestua nga Sektori i Krimit Ekonomik në zonën e njohur ‘Vilat gjermane’, pikërisht në vendin ku ai kishte lënë takim me vajzën. Por në vend të saj, ai u përball me efektivët e policisë.

LEXO EDHE:  Makina përplaset me motoçikletën në Lushnje, humb jetën një person
Kliko per me shume info

Tashmë çështja i kaloi Prokurorisë së Krimeve të Rënda për veprën penale “Shtrëngim me anë të kanosjes” ose “Dhunes për dhënie të çdo përfitimi tjetër”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here