Përleshje mes tifozëve të Besiktas dhe Napolit, theret italiani

Në shkallët e stadiumit të Besiktas ka ndodhur nje perleshje ee madhe mes tifozeve turq dhe atyre te Napolit.
Ndeshja mes mes dy skuadrave ka përfunduar baras 1:1, ndërsa në fushën e lojës gjithçka ishte korrekte.

Jashtë stadiumit tifozët e Besiktasit dhe të Napolit jane perfshire ne zenka me objekte te ndryshme. Nje prej tifozeve napoletane eshte therur me thike. Sipas mediave lokale turke, tifozi i ekipit italian është duke u mjekuar në Stamboll.

Napoli ka shtatë pikë gjersa Besiktas ka gjashtë të tillë në kuadër të Grupit B të Ligës së Kampionëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Europa League, M.United e Roma fitore me aromë kualifikimi

Të mëdhenjtë imponojnë forcën në ndeshjet e Europa League. Manchester United dhe ...