Berisha nxjerr foton: Ja kush është pronari i magazinës me 3 ton drogë në Rrëshen

drogaaaIsh-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar fakte të reja sa i përket magazinës së drogës të zbuluar në Rrëshen një ditë më parë.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Berisha thotë se pronar i magazinës së drogës është djali i motrës së Zef Brozit, ish Kryetar i Gjykatës së Kasacionit.

Kliko per me shume info

Berisha e ka shoqëruar komentin edhe me një foto, ku shkruan : “Zefi dhe Kastrioti janë anash, në mes dhëndri i Kastriotit, mbështetës i thekur i Ndrec Dedës.”

“Mirditori dixhital informon:

Kastriot Reçi, që thonë çunat e krimit, nuk është pronari i pularisë së drogës në Rrëshen.
Pronari i saj është një tjetër Kastriot Reçi dhe pikërisht djali i motrës së famozit Zef Brozi, pra nipi i Zefit dhe benjamin i kryetarit të Bashkisë, që është dhe kryepronari 7 tonëve drogë të gjetur në fabriken e ngritur në pularine e nipit të Zef Brozit!”.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. ooo loku lere kanabisin ooo burre i poshter po shiko ca po behet me ata qe u fale ti detin je shume i shitur ku je futur pse nuyk flete pse nuk jep llogari per ca ke bere

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here