Ndëshkimi i Berishës, ja sa ndeshje rrezikon gardiani kuqezi

berishaaEtrit Berisha u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen me Izraelin, por dënimi i tij nuk do të përfundojë me kaq.

Gjesti i tij antisportiv do të hetohet nga komisionet e disiplinës, dhe pritet që portieri i Atalantës të marrë një tjetër ndëshkim.

Gardiani i portës sonë mund të ndëshkohet 3 ose 4 ndeshje. Kjo do t’u japë mundësinë Alban Hoxhës, Shehit dhe Strakoshës të luftojnë për postin e titullarit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Derbi Partizani-Tirana ndez kryeqytetin, fitojnë “Demat e Kuq”

Derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës u mbyll 2-1 në favor ...