Ndëshkimi i Berishës, ja sa ndeshje rrezikon gardiani kuqezi

berishaaEtrit Berisha u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen me Izraelin, por dënimi i tij nuk do të përfundojë me kaq.

Gjesti i tij antisportiv do të hetohet nga komisionet e disiplinës, dhe pritet që portieri i Atalantës të marrë një tjetër ndëshkim.

Kliko per me shume info

Gardiani i portës sonë mund të ndëshkohet 3 ose 4 ndeshje. Kjo do t’u japë mundësinë Alban Hoxhës, Shehit dhe Strakoshës të luftojnë për postin e titullarit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here