Reagon Berisha: Sot mbi Tiranë fluturoi droni i dytë historik

Droni i dyte historik!- Keshtu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha ne faqen e tij ku ka publikuar sot videon nga fluturimi mbi Tirane i dronit adresuar kryeministrit Edi Rama nga ish te perndjekurit politike.

“Mesazhi i te perndjekurve politik per Edvin Kristaq Ramen: Kerko fajle per vepren prej xhelati te babait tend biologjik, Kristaq Rama, per firmosjen nga ai te varjes publike ne gusht te vitit 1988 te poetit disident Havzi Nela!”, shkruan Berisha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. kerko falje per 26 te vrare ne Gerdec o kafshe me gjithe birin tend biologjik, xenin, kerko falje per 4 viktimat e 21 janarit, kerko falje per vellezerit Haklaj, kerko falje per Olldashin, kerko falje per A. Hajdarin, kerko falje per biznesmenin shqiptaro-maqedonas, te ndjerin Hoxha qe e vrave dhe i zhduke kufomen, kerko falje per detin qe i fale Greqise….., mos paste varr te nxerri ty brenda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vettingu, 6 kandidatë nuk plotësojnë kriteret, mes tyre Ina Rama

Juristët kanë dyshime se jo të gjithë kandidatët në listën e publikuar ...