Berisha për përgjimin e Beqajt: S’ka ndodhur kurrë në historinë e këtij vendi!

berisha-2016Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas përgjimit të ministrit Beqaj, ku shprehet se nuk ka ndodhur kurrë më parë që dikush të pushohet nga puna për këtë arsye.

Berisha thotë se ky shkarkim nga puna është bërë me urdhër të Edi Ramës.

Kliko per me shume info

Berisha në Facebook:

Bastardët më të egër se sa etërit mizor!

Më urdhër të Edi Ramës shkarkohet nga detyra drejtori i fondit të sigurimieve shndëtësore të rrethit Tropojë. Nuk ka ndodhur kurrë në historinë e këti vendi, diktaturë apo demokraci, që një njeri të pushohet nga puna sepse mungon në një mbledhje partie.

Ne kete kontekst bastardet jua kaluan dhe eterve te tyre, bllokmeneve hoxhist mizor!

Emisioni “Stop” solli sonte nje regjistrim te bisedes se neo-bllokmenit Ilir Beqja ku deshmohet ky akt i shemtuar dhe i pashembullt! sb

/LajmiFundit.al/

2 COMMENTS

  1. hahahahah thot Berisha ska ndodhur kurre qe te largohesh nga puna .
    kaq shpejt i harrove bemat e tua o shpirt zi,qe edhe ne burg i coje para se ti hiqje ngha puna gjoja per sebep.
    mashtrue e injorant mos tu permend emri ne kete jete me.

  2. the gjithe mund the flasin kunder atij episodi BASTARD qe ndodhi, vetem ti o i MALLKUAR jo. Qe i lije kalamajte e shkollave pa mesim se te gjithe mesuesit e shkollave i mblidhje si delet, i hipje neper autobuza , dhe i coje ne Tirane kur beje mitingjet e tua ogurzeza. Populli nuk ta varte me, dhe ti beje SHOW me mesuesit, dhe po te mos vinin neper mitingjet e tua, ti i pushoje nga puna O KAFSHE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.