Berat, plagosin me thikë dy vëllezër, kapen autorët

tirane-policiaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Roskovec. Bëhet fjalë për një sherr me thika, ku kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Ngjarja mësohet se ka ndodhur ditën e sotme në tregun e Roskovecit pas një sherri mes tyre.
Policia raporton se të plagosurit Arvin Hamiti 25 vjeç dhe Bledar Hamiti 37 vjeç banues në Berat, janë dërguar në spitali me plagë në krah dhe në shpatull dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë autorët janë shoqëruar në polici.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tetë drejtues mjetesh arrestohen për “mitëdhënie” ndaj policëve rrugorë

Policia e Shtetit permes nje deklarate te dielen, ka njoftuar goditjen e ...