Ja cfarë ka bërë ministri Beqaj pas publikimit të përgjimit te “Stop-i”

ilir-beqaj_4Mbrëmjen e së merkures është publikuar në emisionin “Stop” biseda e përgjuar telefonike mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, dhe ish-drejtorit të Kujdesit Shëndetësor në Tropojë, i cili u shkarkua nga puna pasi nuk shkoi në një mbledhje të Asamblese se PS-së.

Ndërkohë në faqen e tij në “Facebook” disa minuta pas publikimit të përgjimit Beqaj ka nxjerrë një postim për “Rezistencën ndaj antibiotikëve”.

“Antibiotikët – Përdorini ato vetëm nën rekomandimin e mjekut!”, shkruan ministri Beqaj./LajmiFundit.al/
beqaj-stopi

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i ish-kryeministrit përshëndeti me dy gishta protestën e PD, Majko i kërkon ndjesë PS

Publikimi i fotos së djalit të tij që përshëndeste me dy gishta protestën ...