“Benz-at” ngecin në autostradë, ja si u bë i mundur lirimi i aksit Tiranë-Durrës

tirane-durresAutostrada Tiranë-Durrës u përmbyt sot si kurrë më parë duke e bërë të pakalueshme për disa orë me radhë.

Të shumëta kanë qenë makinat që kanë pësuar defekt dhe kanë mbetur në mes të shiut në autostradë.

Sic duket edhe në këtë video, ato janë tërhequr nga një mjet tjeter, në mënyrë që të bëhet e mundur edhe lirimi i këtij aksi rrugor./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...