Prezantohet super-furgoni i ri Benz-Vito

benz-vitoMakina Mercedes-Benz Vito në shumicën e rasteve përdoren si vetura për kryerjen e shërbimeve të caktuara, por çfarë të keqe ka nëse një i tillë kthehet në një veturë sportive.

Carlex Design duket se është pro një veture të tillë sportive. Ata kanë modifikuar këtë model duke i dhënë pamje dhe performancë sportive.

Trupi sportiv ka spojler agresiv, me linja me ngjyrë të gjelbër dhe të zezë.

Brenda dominon kombinimi i ngjyrës së bardhe dhe asaj të zezë me të cilën janë veshur ulëset sportive. Motori në këtë model vjen më 114 PS.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

iphone8-2016

Risitë që do të sjellë iPhone 8: Karikim pa kabllo, ekran të lakuar dhe…

iPhone 7 ka pak muaj që ka dalë në treg, por Apple ...