Bën sherr me të dashurën gjatë seksit, i riu e pëson keq

Një i ri e ka pësuar keq pasi ka bërë sherr me të dashurën e tij gjatë seksit në një hotel.

E dashura e tij e ka nxjerrë atë pa asnjë rrobë nga dhoma u po qëndronin dhe i ka mbyllur derën. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Irkutsk, në qendër të Rusisë.

“Më ndihmoni ju lutem”, dëgjohet t’u drejtohet policisë i riu. “E dashura më mori të gjitha rrobat. Nuk i ndjej këmbët”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

Vajza e identifikuar si Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ...