Bën ‘’selfie’’, por ajo që shikon pas veshit të saj do e trondisë(Foto)

selfie-fantazemNjë ‘’selfie’’ shokon gruan 48-vjecare nga Florida. Teksa ajo relaksohej në makinën e saj duke bërë selfie, ajo që shikon pasi ka shkrepur foton i duket e pabesueshme. Ajo tregon se pas veshit të saj është një fantazëm, për më shumë ajo tregon provat, pasi në foto duket qartazi një krijesë jo e zakonshme. Teksa vazhdon rrëfimin, ajo shprehet se këtë foto ajo e ka shkrepur muaj më parë, por atë krijesë e kishte vënë re vetëm disa ditë më parë, duke u tronditur dhe duke ia treguar më as miqëve të saj.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Makina luksoze gati sa nuk e vret punëtorin, shoferja harroi frenat e dorës /VIDEO

Makina luksoze gati sa nuk e vret punëtorin, shoferja harroi frenat e dorës /VIDEO

Një aksident i cuditshëm ka ndodhur në Kinë duke rrezikuar edhe një ...