Bella Hadid me poza të nxehta, gati për paradën e “Victoria’s Secret”

bella-hadidPo përgatitet për të ecur për herë të parë në Spektaklin e Modës së Victoria’s Secret dhe të shtunën, Bella Hadid tregoi se është në formën e duhur për këtë arritje në karrierën e saj.

“Mirëmëngjes!!! Jam e emocionuar për Parisin”, shkroi modelja 20-vjeçare në një foto me të brendshme të zeza të postuar në Instagram.

Bella ka pozuar përballë një pasqyre, duke treguar elegancën e saj të jashtëzakonshme.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...