Bella Hadid me poza të nxehta, gati për paradën e “Victoria’s Secret”

27
Kliko per me shume info

bella-hadidPo përgatitet për të ecur për herë të parë në Spektaklin e Modës së Victoria’s Secret dhe të shtunën, Bella Hadid tregoi se është në formën e duhur për këtë arritje në karrierën e saj.

“Mirëmëngjes!!! Jam e emocionuar për Parisin”, shkroi modelja 20-vjeçare në një foto me të brendshme të zeza të postuar në Instagram.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Bella ka pozuar përballë një pasqyre, duke treguar elegancën e saj të jashtëzakonshme.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here