Belen Rodriguez një mesazh në Instadirect Aurela Hoxhës, ja çfarë i shkruan… (Foto)

2
Kliko per me shume info

aurela-hoxha12Së fundmi Aurela Hoxha ka postuar në profiin e saj në Instagram një video, ku shihet duke u përgatitur për një set fotografik dhe stilistja e saj Miranda Dupi, me humor, e godet me shuplakë në të pasme. Por kjo video nuk i ka pëlqyer moderatores Belen Rordigues, mesa duket. Siç ka zbuluar modelja Dorina Gegiçi, Belen ia ka dërguar këtë video Aurelës, të shoqëruar me një fytyrë “të pakënaqur”, që smund të nënkuptojë edhe një xhelozi me nota miqësore, për shkak të formave bombastike të Hoxhës.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here