Bëjnë fëmijën e 12, por i shoqi nuk mjaftohet… dëshiron 20 fëmijë(Foto)

1Një nënë e cila ka kaluar 9 vitë të jetës së saj dukembetur shtatëzënë dhe duke u kujdesur për fëmijët e saj, numëron sot 12 fëmijë.
Shumë e fiksuar për të pasur shumë fëmijë, 39 vjecarja nga Worthing bashkë me bashkëshortin e saj Nathan numërojnë 5 djem dhe 7 vajza dhe duket se nuk po duan të ndalen.

Ajo tregon se të gjithë kanë dashur kohën e tyre. Jam e lumtur me kaq fëmijë, por bashkëshorti im kërkon fëmijë sërish, dëshiron të ketë një familje të madhe./lajmifundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia e gjobit pasi parkoi në trotuar, shoferit i ndodh dicka e cuditshme 2 javë më pas

Një gabim i ka kushtuar shumë një shoferi, pasi ky i fundit ...