Beatrix Ramosaj pjesë e Iluminatit? (Foto)

beatrixGrupi Iluminati ka pushtuar dhe Shqipërinë dhe muzikën shqiptare. Shenjat dalluese të këtij grupi po përdoren shumë nga vipat tanë, ndonëse disa nga këta të fundit kanë shprehur se është vetëm për klipe. Por a është kështu dhe për këngëtaren Beatrix Ramosaj. Kjo e fundit e humbur prej disa kohësh në skenën shqiptare, por aktive në rrjetet sociale shokon me foton e fundit në Instagram. Një fans i saj kishte realizuar një portret bardhë e zi të Ramosajt, gjersa kishte përdorur ngjyra vetëm tek njëri sy. Ky portret ka marrë menjëherë simpatinë e këngëtares, e cila nuk ka hezituar që ta ndajë këtë imazh me ndjekësit e saj. Por një postim i tillë ngre dyshimet nëse portreti në fjalë është vizatuar me tendencë, duke zhvendosur vëmendjen vetëm tek njëri sy.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...