Deklarata/ “BE vlerësoi qeverinë, Basha e Berisha kundërshtarët e Shqipërisë”

braceePër deputetin socialist Erjon Braçe rekomandimi i KE-së për çeljen e negociatave të anëtarësimit mes Shqipërisë dhe BE-së do të thotë një vlerësim për punën e qeverisë.

Por nga ana tjetër, ai nënkupton dhe “grushta PD-së, Sali Berishës e Lulzim Bashës”- shkruan deputeti i PS-së në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Kliko per me shume info

Komenti i plotë i Braçes

LEXO EDHE:  Deputeti i PD-së lëshon gojën: Rama e Tahirin bëjnë si të ndershëm, punë k*rvash kjo…

POOO, TANI KEMI VETEM NJE KUNDERSHTAR,

SALI BERISHEN!!

Jo ne si PS, as si Qeveri, por si shoqeri-si shqiptare, te gjithe.

Bashkimi Evropian eshte shume i qarte:

Rekomandon celjen e negociatave per anetaresim ne BE per Shqiperine, me nje kusht:

KONTROLLIN E GJYKATESVE E PROKUROREVE MENJEHERE!!

Une e lexoj keshtu:

Vleresim per punen e Qeverise,

Grushta suratit PD, Sali Berishes e Lulzim Bashes!!

LEXO EDHE:  Deklarata e Lulzim Bashës për lirimin e 7 kuksianëve

Jane ekskluzivisht ata qe po pengojne me lufte kontrollin e gjykatesve e prokuroreve te tyre, aktualisht ne sistem!

Keta jane kundershtaret e shqiptareve!

Nderkohe, dua te nenvizoj:

Ne vetem 2 vite e gjysem kjo Qeveri-qeveria jone, ka marre dy vleresime te qarta nga BE:

Edhe statusin e vendit kandidat per anetaresim ne BE-status qe nuk ja dhane tre here Sali Berishes kryeminister,

LEXO EDHE:  Drejt arrestimit? Arian Çani tregon çfarë fshihet pas kërcënimit të Tahirit

Edhe celjen e negociatave per anetaresim ne BE, rekomandim te cilit as ju afrua ndonjehere Sali Berisha kryeminister.

Arritje me te madhe se kjo per nje Qeveri nuk mund te kete!

Vleresim maksimal!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here