“Pa blerë vota nuk fitoje, hajdut!”, batuta e Ramës lë pa fjalë komentuesin në “FB”

ramaNjë shkëmbim i pazakontë batutash ka ndodhur mes kryeministrit Edi Rama dhe një qytetari në rrjetin social “Facebook”.

“Mos të ishte për blerje votash ti nuk do fitoje kurrë, hajdutë e mafiozë”, shkruan komentuesi.

Ndërkaq, Rama i kundërpërgjigjet me fjalët: “Alesio mos e fyej atë fanellë ku mungon një yll i verdhë për shkak të baltës që u hodh mbi Zonjën e Vjetër të Italisë. Dhe mos e harro, PS është si Juvja, sa më shumë ta pengosh aq më shumë kampionate fiton”, shkruan kryeministri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zvicër, vdes në spital shqiptari i plagosur nga vjehrri

Ndërron jetë në një spital në Zvicër, shqiptari me origjinë nga Maqedonia, ...