“Pa blerë vota nuk fitoje, hajdut!”, batuta e Ramës lë pa fjalë komentuesin në “FB”

1
Kliko per me shume info

ramaNjë shkëmbim i pazakontë batutash ka ndodhur mes kryeministrit Edi Rama dhe një qytetari në rrjetin social “Facebook”.

“Mos të ishte për blerje votash ti nuk do fitoje kurrë, hajdutë e mafiozë”, shkruan komentuesi.

Ndërkaq, Rama i kundërpërgjigjet me fjalët: “Alesio mos e fyej atë fanellë ku mungon një yll i verdhë për shkak të baltës që u hodh mbi Zonjën e Vjetër të Italisë. Dhe mos e harro, PS është si Juvja, sa më shumë ta pengosh aq më shumë kampionate fiton”, shkruan kryeministri.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here