Ja deputeti i PS që kishte vënë bast për fitoren e Trump

kosta-trumpDeputeti i PS-së Vladimir Kosta, ka uruar fitoren e Presidentit Donald Trump përmes një statusi në faqen e tij të Facebook-ut.

Kosta shkruan se gjithmonë ka qenë me Donald Trump dhe se në shoqërinë e tij madje u hodhën edhe baste për fitoren.

“Kam qenë që në krye të herës me Donald Tramp. U hodhën dhe baste në rrethin e shoqërisë tonë…Urime dhe suksese zoti president !”, shkruan Kosta në Facebook.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...