Bukuroshja cmend publikun me “Basic Instinct”

Ai mbetet një moment i veçantë në historinë e kinemasë.

Bëhet fjalë për skenën e famshme të Sharon Stone në “Basic Instinct”.

Një bukuroshe bionde e ka rikrijuar këtë skenë gjatë një programi televiziv në Spanjë.

Videoja e saj është bërë hit në rrjet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këto simptomat e ‘padukshme’ mos i anashkaloni, vuani nga kanceri në stomak

Sëmundja e kancerit të stomakut, shfaqet ngadalë dhe në heshtje. Ajo mësohet ...