Basha: Kujtoj sot bashkë me qindra e mijëra demokratë, Sokol Olldashin

basha-pdKryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se, kujtoj sot bashkë me qindra e mijëra demokratë mikun, kolegun, njeriun e përkushtuar, demokratin, Sokol Olldashi.

Në një postim në statusin e tij ne Facebook, Basha ne vijim shprehet se “Koha ka fluturuar. Por në këto tre vite të vështira shpesh e kam kërkuar në kujtimet e mia dhe aty kam gjetur forcën dhe vendosmërinë për të vazhduar betejen që nisëm se bashku, për një PD të bashkuar, të hapur, të fortë, për t’u përballur dhe për të fituar përballë një klike të kriminalizuar e korruptuar deri në palcë”.

Kliko per me shume info

“Sokoli na mungon të gjitheve. Por vlerat e tij janë të forta dhe te gjalla tek dëshira e vullneti i çdo demokrati për bashkim, për të ecur përpara dhe për të marrë përgjegjësitë e ndryshimit të madh që po vjen”, shkruan Basha.

1 COMMENT

  1. ti o QEN e bir QENI kujton te ndjerin Olldashi? A thua se mileti han bar dhe nuk e dine qe ti me saliun e hoqet qafe? Si i harrove ato palo zgjedhje o PALACO qe more ate palo post? Do vije nje dite qe ju o KRIMINELA ti lani te gjitha sa keni bere?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.