FOTO/ Ilir Meta dhe Lulzim Basha trokasin gotat në “Pallatin e Brigadave”

basha-metaPresidenti i Republikës, Bujar Nishani dhe Zonja e Parë, Odeta Nishani organizuan këtë të hëne një pritej me rastin e Ditës së Pavarsisë në “Pallatin e Brigadave”.

Të pranishëm ishin Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, deputetë të Kuvendit, anëtarë të Qeverisë, ish-Presidentë, ish-kryeministra, etj.

Kliko per me shume info

Në fund të ceremonisë dhe pas fjalës së rastit nga ana e Presidentit, nuk kanë munguar ar urimet mes të ftuarve, ku bie në sy, trokitja e gotave mes kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here