Barcelona vëzhgon katër talente të Ajaxit

barcelona-bluzaDrejtuesit e Barcelonës kanë drejtuar sytë kah Holanda, përkatësisht skuadra e Ajaxit.

Sipas të përditshmes sportive katalane, Mundo Deportivo, skautët e Barcelonës janë duke monitoruar katër lojtarë të skuadrës holandeze, Ajax.

Skautët e Barcelonës të enjten ishin në Amsterdam për ta parë ndeshjen mes Ajaxit dhe Panathinaikosit në Europa League, përcjell Express.

Kurse, Mundo Deportivo, mëson se lojtarët që ka vëzhguar Barcelona janë: Donny Van de Beek, Vaclav Cerny, Abdelhak Nouri dhe Matthijs de Ligt.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ky është goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë

Ky është goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë

Një gol spektakolar është shënuar në kampionatin e Kilit, në ndeshjen mes Universidad ...