Balla: Berisha nuk i shpëton dot dëshmisë për aferën e CEZ

balla-psParaqitja e Sali Berishës nuk zolli asgjë të re në komisionin hetimor për çështjen “CEZ” veç faktit se ai u paraqit për herë të parë si dëshmitar në këtë komision.

Pas rreth gjysëm ore debat mes tij dhe drejtuesit të komisionit deputetit Balla, ish kryeminitri u largua nga komisioni ndërkohë që Balla i bënte thirrje të kthehej.

LEXO EDHE:  Deputeti i PD bën akuzën e rëndë: Ministrat teknik tradhëtuan Bashën, Rama i futi…
Kliko per me shume info

Pas largimit të Berishës, kryetari i komisionit hetimor, Taulant Balla tha para mediave se ish kryeministri e ka të kotë shmagien nga dëshmia, pasi ose me dëshirë ose me polici ai do të dëshmonte para komisionit në fjalë.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here