Balla: Berisha nuk i shpëton dot dëshmisë për aferën e CEZ

balla-psParaqitja e Sali Berishës nuk zolli asgjë të re në komisionin hetimor për çështjen “CEZ” veç faktit se ai u paraqit për herë të parë si dëshmitar në këtë komision.

Pas rreth gjysëm ore debat mes tij dhe drejtuesit të komisionit deputetit Balla, ish kryeminitri u largua nga komisioni ndërkohë që Balla i bënte thirrje të kthehej.

Pas largimit të Berishës, kryetari i komisionit hetimor, Taulant Balla tha para mediave se ish kryeministri e ka të kotë shmagien nga dëshmia, pasi ose me dëshirë ose me polici ai do të dëshmonte para komisionit në fjalë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. sikur te ishte vetem ky zullum qe ai beri. Ai vetem vodhi dhe vrau, dhe akoma ju mbani ne parlament nje KRYEBANDIT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia padit Lulzim Bashën, reagon Manjani

Ngjarja e sotme, ku policia ka paditur Bashën, pasi ky i fundit ...