10 mijë paund në muaj si eskortë, biznesmeni mbyt balerinën 25-vjecare

balerina-eskorte-angliNjë milioner nga Britania dyshohet se ka vrarë një balerinë të cilën e paguante 10 mijë pund në mua për të qenë eskorta e tij.

Thuhet se biznesmeni Peter Morgan, 54 vjeç, mbyti Georgina Symonds, 25 vjeçe, pasi i dha pagën e një muaji si shoqëruese e tij personale.

Sipas informacioneve biznesmeni është i martuar dhe ka dy fëmijë, por kishte tre vite i lidhur me Sydmons.

Hetuesit thanë se, 25-vjeçarja punonte fillimisht si balerinë, ndërsa më pas përfundoi si prostitutë e klasit të lartë, teksa shtuan se vrasja ka qenë e paramenduar dhe e mirë menduar nga Morgan.

Ndërkohë biznesmeni para gjykatës e ka mohuar gjithcka.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kryeministri Edi Rama pranon Lulzimin në kabinetin qeveritar

Kryeministri Edi Rama ka përzgjedhur si këshilltar në kabinetin e tij Lulëzim ...