Ndërron jetë babai i këngëtarit të njohur shqiptar

sidritSidrit Bejleri është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.
Kantautori i njohur, dikur anëtar i jurisë së versionit shqiptar të ‘The Voice’ ka shkruar në rrjetin social Facebook për ngjarjen tragjike që i ka ndodhur. Babai i tij ka ndërruar jetë!

Sidriti ka vetëm një kërkësë nga dashamirët, të luten për shpirtin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...